۱۰ چارچوب برتر جاوا اسکریپت برای توسعه مبتنی بر سمت کاربر

#1 REACT

ری اکت (که با نام ReactJS شناخته می‌شود)یک متن باز، سمت کاربر برای ایجاد رابط کاربری یا اجزای رابط کاربری است. توسط فیس بوک و یک جامعه از توسعه دهندگان و شرکت‌ها توسعه داده می‌شود. ری اکت نشان می‌دهد که می‌تواند به عنوان پایه در توسعه کاربردهای تک صفحه‌ای یا تلفن همراه استفاده شود.

Vue.js #2

ویو جی اس یک چارچوب پیشرو برای ایجاد رابط کاربری است. برخلاف دیگر چارچوب‌های یکپارچه، ویو از ابتدا به منظور افزایش تدریجی قابل قبول طراحی شده‌است. کتابخانه اصلی فقط بر روی لایه مشاهده متمرکز است، و انتخاب و ادغام با سایر کتابخانه‌ها و یا پروژه‌های موجود آسان است. از طرف دیگر ، ویو در صورت استفاده در ترکیب با ابزار ها و کتابخانه های پشتیبانی ، کاملاً قادر به ایجاد برنامه های تک صفحه پیچیده است.

#3 Angular.js

آنگولار توسط تیمی از مهندسین ساخته شده‌است که شور و شوق برای ایجاد وب تجربه را به اشتراک می‌گذارند. ما معتقدیم که نوشتن برنامه‌های زیبا باید شاد و سرگرم‌کننده باشد. ما در حال ساخت یک سکو برای آینده هستیم.

#4 Ember.js

امبر جی اس یک چارچوب جاوا اسکریپت ایجاد و آزمایش شده برای ساخت برنامه های وب مدرن است. این شامل همه مواردی است که برای ساختن رابط کاربری غنی نیاز دارید که در هر دستگاهی کار می کند.

#5 Backbone.js

Backbone با ارائه مدل هایی با اتصال کلید و رویدادهای سفارشی ، مجموعه هایی با یک API غنی از توابع ، نمایش هایی با دست زدن به رویداد های اعلامی ، ساختاری را به برنامه های وب می دهد و همه را از طریق رابط JSON به API موجود شما متصل می کند.

#7 Meteor.js

Meteor یک چارچوب وب جاوا اسکریپت غیر متشکل رایگان و منبع باز است که با استفاده از نود جی اس نوشته شده است و اجازه نمونه سازی سریع را می دهد و کدهای چند پلتفرمی (اندروید ، iOS ، وب) را تولید می کند. این برنامه با MongoDB ادغام می شود و از پروتکل توزیع داده و یک الگوی انتشار-اشتراک برای انتشار خودکار تغییرات داده به مشتری بدون نیاز به توسعه دهنده برای نوشتن کد همگام سازی استفاده می کند. در کلاینت ، از Meteor می توان با هر فریم ورک محبوب JS ، Vue ، React ، Svelte ، Angular یا Blaze استفاده کرد.

#8 Polymer.js

پلیمر یک کتابخانه جاوا اسکریپت است که توسط توسط توسعه دهندگان گوگل توسعه داده شد ساخته شده‌است که به استفاده مجدد از عناصر HTML برای برنامه‌های کاربردی با اجزا اجازه می‌دهد.

#9 Express.js

اکسپرس یک چارچوب برنامه تحت وب نود جی اس با حداقل و انعطاف پذیری است که مجموعه ای قوی از ویژگی های وب و برنامه های تلفن همراه را فراهم می کند.
با وجود هزاران روش مفید HTTP و میان افزار موجود ،یک API قوی سریع و آسان فراهم می کند .اکسپرس یک لایه نازک از ویژگی های اساسی برنامه وب را فراهم می کند ، بدون اینکه ویژگی های نود جی اس را که می شناسید و دوست دارید ، پنهان کند.

#10 Mithril.js

میت ریل یک چارچوب مدرن جاوا اسکریپت در سمت کلاینت برای ساخت برنامه های تک صفحه است. کوچک ، سریع است و برنامه های مسیریابی و XHR را خارج از آن ارائه می دهد.

پیوند dev.to

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *