6 کتابخانه جاوا اسکریپت احراز هویت کاربر برای 2019

به راحتی می توانید صفحه ثبت نام برنامه با ابزار تایید هویت کاربر ایجاد کنید, کاربر با داشتن حساب ایمیل مانند گوگل می توانند بر کلیک بر سیستم تایید هویت وارد برنامه شود.

۱. Passport JS

پاسپورت جی اس با ۱۵۰۰۰ ستاره گیت هاب، معروف ترین ابزار تایید هویت کاربر است که از یک کتابخانه خارجی برای احراز هویت کاربر استفاده کنند. این کتابخانه، میدلور نسبتا انعطاف پذیر و مدولار برای نود جی اس را فراهم می کند که می تواند به هر برنامه وب مبتنی بر اکسپرس متصل شود. این همچنین یک پلت فرم جامعه است که از انواع مختلف احراز هویت های رایج مانند نام کاربری و رمز عبور، فیس بوک، توییتر و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

لینک به Passport JS

۲. Auth0

این یک کتابخانه نیست, بلکه یک سرویس است که احراز هویت کاربر برای برنامه های وب، تلفن همراه و برنامه های قدیمی را فراهم می کند.شما می توانید هر برنامه یا رابط برنامه نویسی نرم افزار را به هر زبان متصل کنید. بیش از 100 ادغام شده از پیش ساخته وجود دارد، و در اینجا شروع سریع با نود جی اس است.

لینک به Auth0

۳. Permit

پرمیت یک پروژه با ۱۰۰۰ ستاره گیت هاب است که هدف آن ایجاد یک کتابخانه احراز هویت “بی نظیر” برای ساخت رابط برنامه نویسی نرم افزار نود جی اس است. اجازه می دهد تا یک لایه احراز هویت را به هر رابط برنامه نویسی نرم افزار نود جی اس اضافه کنید و می توانید با چارچوبی مانند Express، Koa، Hapi و Fastify استفاده کنید. می توان آن را با انواع مختلف رابط برنامه نویسی نرم افزار از بقیه به GraphQL، در طراحی “بی نظیر” استفاده شود. اجازه می دهد تا بر روی رابط برنامه نویسی نرم افزار ها (درخواست های بدون حقوق) و پشتیبانی از چارچوب های غیر اکسپرس تمرکز کنند.

لینک  به Permit

۴. Grant

یک کتابخانه نسبتا جدید و امیدوار کننده از میدلور OAuth برای Express، Koa و Hapi- با بیش از 180 ارائه دهنده پشتیبانی می کند. در صورتی که می خواهید با ارائه دهنده خصوصی OAuth خودتان از آن استفاده کنید، می توانید کلید مورد نظر خودتان را مشخص کنید.

لینک به Grant

۵. Feathers authentication management

Feathers با ۱۱۰۰۰ ستاره در گیت هاب، چارچوب وب سرویس میکرو برای نود جی اس است که به شما امکان کنترل داده های شما را از طریق منابع RESTful، سوکت و پلاگین های قابل انعطاف را می دهد.

همچنین ماژول های مدیریتی و احراز هویت را تأیید می کنند که به شما اجازه می دهد تایید ثبت نام، لغو رمز عبور فراموش شده و سایر قابلیت های مربوط به احراز هویت محلی را اضافه کنید. ایده این است که روش های احراز هویت مختلف تحت یک سقف، در یک زیرساخت انعطاف پذیر ترکیب شود.

لینک به FeathersJS | لینک  به FeathersPlus

۶. Just use Firebase Authenticationfor small apps

Authentication Firebase برای استفاده SDK ها و کتابخانه های آماده UI برای تأیید هویت کاربران به برنامه شما فراهم می کند. این پشتیبانی از احراز هویت با استفاده از کلمه عبور، شماره تلفن، ارائه دهندگان هویت محبوب مانند گوگل، فیس بوک و توییتر است.

لینک به Authentication Firebase

پیوند bitsrc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *